Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs Ivars Soms, reģ. nr. 07129011176, "Kūpes", Zentenes pagasts, Tukuma novads, LV-3123 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos, norādītos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Interneta veikalā sniegtajiem preču attēliem ir ilustratīvs raksturs. Neskatoties uz to, ka Pārdevējs dara visu iespējamo, lai preču krāsas tiktu atspoguļotas pēc iespējas precīzāk, Pārdevējs nevar garantēt, ka Pircēja ierīces ekrāns precīzi atspoguļos preču krāsas. Pircējs saprot, ka preces var nebūtiski atšķirties no to attēliem.  Tā, piemēram, bišu vaska sveces attēlam ir ilustratīva nozīme. Sveces krāsa dabā var atšķirties no gaiši dzeltenas līdz tumši dzeltenai krāsai. Gadījumā, ja pasūtīto preci pārdot nav iespējams Pircējs nekavējoties tiek informēts par to e-pasta veidā vai ar citu saziņas līdzekļu (telefoniski vai ar SMS) palīdzību un šādas preces pasūtījums tiek atcelts vai piedāvāta alternatīva prece, ar Pircēju atsevišķi vienojoties par to.

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu pircējam 3 līdz 5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. Par apmaksas datumu/preces pirkuma datumu tiek uzskatīta diena kad nauda par preču pasūtījumu internetveikalā ir saņemta Pārdevēja bankas kontā. Prece tiek piegādāta atbilstoši Pircēja norādītajam piegādes veidam (piegādes veidi un cenas norādīti sadaļā Piegāde ).

Pārdevējs nodrošina preču sagatavošanu 3 darba dienu laikā saņemšanai adresē "Kūpes", Zentenes pagasts, ja Pircējs ir norādījis šādu saņemšanas vietu noformējot pasūtījumu internetveikalā.

Par preces piegādes datumu/preču saņemšanas datumu tiek uzskatīts datums kad Pircējs ir saņēmis preci Omniva, DPD Latvija izņemšanas punktā vai Pircējs saņēmis preci adresē "Kūpes", Zentenes pagastā, Lapmežciema vai Slokas tirgū.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu (turpmāk - dienu) laikā no preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Formu aizpildīšanai skatiet šeit Atteikuma_veidlapa.pdf.
Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).
Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli, e-pastu, vai foto uz tālruni) Ivars Soms, “Kūpes”, Zentenes pag., Tukuma nov., LV-3123, +371 20303816, medusronis@medusronis.lv ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Jūs varat izmantot iepriekš norādītās atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
Atteikuma tiesību izmantošanas sekas
Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.
Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.
Jums preces jānosūta atpakaļ vai jānodod Ivaram Somam adresē “Kūpes”, Zentenes pag., Tukuma nov., LV-3123 bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.
Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.
Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.